בניית אתרים

כל מה שצריך וכדאי לדעת על בניית אתרים

כמעט כל בעל עסק שמעוניין להגיע לרמת חשיפה גבוהה ברשת האינטרנט וחולם לקבל כמה שיותר פניות איכותיות, כלומר כאלה המגיעות מגולשים שבאמת מעוניינים לסגור עימו עסקה חייב קודם כל להתפנות לתהליך מקצועי של בניית אתר אינטרנט. מדובר באחד התחומים הדינמיים, שכן יש כל הזמן שינויים בהתאם לביקושים הן של הקהל וכתוצאה מכך של גוגל. מה שכן חשוב לזכור הוא שאם כבר החלטנו ללכת על זה, להשקיע את הזמן והכסף, עדיף שחברה או אדם מקצועי יעשה את זה עבורנו.

 

מדוע שווה להשקיע בתהליך של בניית אתר אינטרנט?

לא משנה איזה עסק יש לכם. ברגע שיש לכם אתר אינטרנט מקצועי, מרשים עם תוכן איכותי המשקף את המותג שלכם, את הערכים שאתם פועלים על פיהם ואת השירותים השונים יש לכך מגוון רחב של יתרונות.

1. חשיפה -הגעה לכמות גדולה של אנשים - ברגע שאתם משקיעים בבניית אתר אינטרנט אתם יכולים להנות מאינספור שיטות שיווק ודרכן לחשוף את האתר שלכן. זה יכול להיות באמצעות רשתות חברתיות, במייל, דרך קידום אורגני או ממומן - YOU NAME IT.

2. מיתוג - בניית אתר אינטרנט תורמת לחיזוק המותג שלכם.

3. הגדלת מכירות - ככל שאתם מגיעים ליותר אנשים ככה הסיכוי להגדלת המכירות שלכם עולה.

4. נכס של ממש - אתר אינטרנט הוא נכס של ממש, בעיקר אם אתם בונים אתר המיועד בשלב מאוחר יותר לקידום אורגני.

 

בניית אתרים - כדאי לדעת

כמו שכולם יודעים לא מספיק רק לבנות אתר אינטרנט. אנחנו רוצים לבנות אתר אינטרנט שמגיעה אליו כמה שיותר תנועה איכותית, כלומר תנועה מגולשים אמיתיים שמביעים בשירותים שלנו עניין. לכן לפני שבונים אתר אינטרנט יש כמה אלמנטים שחשוב להתייחס אליהם:

 

1.  על איזו מערכת אני מתכוון לבנות את האתר שלי?

2. כמה אני מוכן להשקיע מבחינת העלות לתהליך של בניית אתר? יש לא מעט מעט מרכיבים המשפיעים על מחיר האתר.

3. האם יש עוד תהליכים שעליי לקחת בחשבון בתהליך בניית האתר (סרטונים, צילומי מוצר, קידום עתידי)?

4. איפה אני מתכנן לקדם את האתר שלי בעתיד?

5. איזו חברה תבנה לי את אתר האינטרנט?

6. על אילו קריטריונים אני הולך להקפיד בתהליך הבנייה ועד כמה חשוב לי שהוא יהיה מעודכן?

 

בניית אתרים - כמה זה אמור בכלל לעלות לי?

כמובן שכמו כל דבר בחיים, אחד הדברים שהכי חשוב לנו לדעת מראש ולבוא מוכנים לקראתו הוא המחיר. כן, להשקעה יש תקציב מאוד חשוב בתהליך של בניית אתר כי בסופו של דבר, מדובר גם בסוג של נכס בו אנו משקיעים, בעיקר אם זה אתר העוסק בתחום נישתי כללי. זה בדיוק כמו שאני אתעניין בפתיחת מסעדה. כמה אני מוכן להשקיע בעיצוב של המסעדה? לפי זה אני גם מכוון לקהל היעד שלי.

 

רוב האנשים רוצים לקבל אתר ממש איכותי מבלי להשקיע סכום הגיוני. למעשה, כשבונים אתר שהוא מדהים הן מבחינת העיצוב וחווית המשתמש והן מבחינת מה שהוא נותן מבחינה מקצועית אפשר לומר שהמחירים לאתר כזה לא מתחילים מפחות מ-3,000 שקלים. כמובן שאפשר להתקין מערכת של וורדפרס על שרת ולהקים את האתר לבד אבל יש לשיטה הזו לא מעט חסרונות בעיקר בטווח הארוך. מחיר האתר מושפע קודם כל מסוג האתר.

 

בניית אתרים תדמיתיים - איך מתמחרים את זה?

אתרי תדמית הם האתרים הכי בסיסיים שיש ברשת. מדובר בסוג של כרטיס ביקור שהמטרה שלו היא להבטיח שאם גולשים מחפשים אותנו או את השירותים הספציפיים שאנו מעניקים ברשת, הם יגיעו אלינו. ברוב המקרים אתרי תדמית שעולים לרשת מכילים בין 6-12 עמודים. המחירים של אתרי תדמית מתחילים מ-4,500 שקלים ויכולים להגיע גם ל-10,5000 שקלים. תלוי כמובן אם מדובר באתר תדמית בוורדפרס המבוסס על אלמנטור או אתר שאותו אנחנו מפתחים ממש מאפס.

רוב האנשים ירצו לבנות אתרים המבוססים על אלמנטור ורק מי שבאמת רוצה אתר סופר מיוחד, יבחר באופציה השניה.

 

בניית אתרים המאופיינים כקטלוג

אתר קטלוג הוא ממש כמו חנות אינטרטית רק בלי מערכת הסליקה. כלומר, מדובר בסוג של קטלוג המציג את המוצרים שאנו מוכרים עם אופציה להשאיר פרטים שהמטרה שלהם היא שיחזרו אלינו. המחירים לאתר קטלוגי מתחילים מ-5,000 שקלים ויכולים להגיע גם ל-13,000 שקלים.

 

בניית חנויות סחר

אתר אינטרנט שהוא גם חנות מטרתו מן הסתם למכור מוצרים וכמה שיותר מהם. מדובר באתר סופר מורכב המשלב כמה מערכות ולכן מאוד מומלץ לבנות אותו מ-0. המחירים לבניית אתרי חנויות אינטרנטיות מתחילים מ- 6,000 שקלים ויכולים להגיע גם ל-15,000 שקלים.

 

על וורדפרס שמעתם? בטוח שכן

וורדפרס (Wordpress) היא מערכת ניהול התוכן המוכרת בעולם. אחד היתרונות הבולטים של בניית אתר דרך וורדפרס היא העובדה שאנו לא תלויים בחברה או גורם חיצוני בכדי לפתח כל מיני דברים באתר שלנו. מדובר במערכת המבוססת על קוד פתוח, נגישה, קלה וידידותית לסביבה המתאימה באופן כמעט מושלם לתהליך של קידום אורגני.

 

האם יש מקרים בהם לא מומלץ לבחור בוורדפס בתהליך של בניית אתרים?

כן. במקרים שמדובר באתר סופר מורכב או אתר נישתי עם צרכים ספציפיים, עדיף לבחור במערכות אחרות, אבל ברוב המקרים וורדפרס עושה עבודה מעולה.

 

מה זה תוסף אלמנטור?

מדובר בתוסף השייך לוורדפרס אשר פותח בישראל ומאפשר לבנות אתרים סופר מגניבים, יפים ואיכותיים. למעשה, מדובר בסוג של הצלה משום שבעזרת אלמנטור אנחנו לא צריכים שום ידע טכני ויכולים להוזיל בצורה ניכרת את עלות הקמת האתר. חשוב לציין שאלמנטור מתאים לאתרים יחסים פשוטים ולא מורכבים במיוחד.

 

בניית אתרים רספונסיבים - מה זה אומר?

מחשבים ניידים, טאבלטים, סמרטפונים - אנשים שונים גולשים ברשת האינטרנט באמצעים דיגיטליים שונים. למעשה יש יותר מ-3.5 מליון מכשירים ניידים פועלים המשרתים את הקהל הישראל ודמיינו לעצמכם מה קורה בעולם שלנו. לכל אחד מהמכשירים יש דפדפן שונה לגמרי, גודל מסך שונה ופלטפורמה שונה לגמרי. מה שיפה הוא שברוב המכשירים הללו הטכנולוגיה סופר ידידותית וזמני הגלישה הופכים ארוכים יותר. כניסה לאתר שאינו תואם את הטכנולוגיה מוביל לאחוזי נטישה גבוהים. לשם כך נולדו אתרים רספונסיבים. אתרים כאלה מונעים נטישה ומצב שבו הגולש מחפש מקור מידע אחר. מדובר למעשה באתר אינטרנטי שמלכתחילה נבנים במטרה לאפשר לכל גולש מכל מכשיר לגלוש בצורה נוחה, נעימה, קלה ונגישה. במקביל, אתרים רספונסיבים הם אתרים שגוגל נותן להם עדיפות בתהליך הקידום האורגני.

איפה האתגר בבניית אתרים רספונסיבים?

בעבר היה צורך לבנות ולעצב אתר רק עבור מסך אחד. היום יש למעלה מ-2000 סוגי מסכים ולכן חייבים להתאים את הדרישה . אתרים רספונסיבים יודעים לזהות את סוגי המכשירים בהם הגולשים צופים ולהתאימם בהיבט הפריסתי, העיצובי והתוכני בצורה אוטומטית ומיידית. אין צורך לבצע עיצוב ייעודי לכל מכשיר. למשל, אתר רספונסיבי יודע להנגיש תכנים קצרים בגודל גדול עבור מסכים קטנים, יודע לעצב בצורה שונה את העיצובים השונים באתר לפי גודל המסך ולשלב כפתורי ניווט המותאים למגע ולמערכת הניהול. הכל נעשה בצורה ידידותית וסופר פשוטה.

 

מי בונה את האתר, איך זה קורה ומה זה כולל?

אני. יש לי ניסיון רב בבניית אתרים ואני מתחייב בפניך לבנות עבורך אתר מדהים, אינטואטיבי, נגיש, כזה שיהיה אפשר לקדם בצורה מקצועית אחרי ההקמה. יש לי מערכת מתקדמת שפיתחתי בעצמי המאפשרת לי לבנות את האתרים הכי מרשימים, מקצועיים ומתקדמים שיש. אני יודע לזהות את הצרכים של רוב בעלי העסקים באופן הכי מדויק ואני מלווה את תהליך בניית האתר שלב אחר שלב במטרה להכין אותו גם לקידום בעתיד. בנוסף, אני מלווה אתכם לאורך כל התהליך, שקיפות מלאה וכל המידע מוצג לפניכם שלב אחר שלב. האתר עובר תהליך עיצוב ייחודי והוא יהיה יחיד ומיוחד.

 

האם ניתן לעדכן את האתר בעצמנו?

בהחלט. המערכת שלנו מאפשרת רמת גמישות גבוהה כך שתוכלו להוסיף ולשנות תכנים ותמונות מתי שרק תרצו.

 

איפה מאחסנים את האתר?

את האתר מאחסנים על גבי שרתים של החברה אבל יש עוד אפשרויות בהתאם לצרכים שלכם. אנחנו נדע להמליץ לכם על השירות המתאים לכם.

 

האם יש עלויות נלוות פרט לבניית האתר?

דומיין, אחסון ותכנים.

לסיכום אם אתם מחפשים מפלצת לפיתוח ובניית אתרים, הגעתם בדיוק למקום הנכון. אם יש לכם עוד שאלות לגבי התהליך או דברים אחרים שקשורים אליו, אני אשמח לענות לכם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט להשאיר את הפרטים שלכם ואני אשמח לחזור אליכם ממש בקרוב.

 

YeshBe - בניית אתרים בחינם

© כל הזכויות שמורות לחברת YeshBe - בניית אתרים בחינם באינטרנט