צור בלוג בחינם!

בכמה צעדים פשוטים תוכל ליצור בלוג ייחודי ונפלא, התחל עכשיו!!

התחל עכשיו!

בחר אחת מהתבניות הבלוג הנהדרות שלנו

ארגן פוסטים

נהל את הפוסטים שלך כרצונך, הפוך את הבלוג שלך נהדר!

תבניות בחינם

בחר מתבניות הבלוג המושלמות שלנו בחינם

הערות

תן אפשרות לאנשים להשיב ולהעיר

שתף

תשתף את הפוסטים שלך במדיה החברתית ואפשר לאנשים רבים ליהנות ממה שיש לך לומר

צור לוח זמנים

זוהי דרך נהדרת לתזמן את שחרור הפוסטים שלך

עדכון RSS

הוסף עדכון RSS כדי לאפשר לאנשים לעקוב בקלות אחר מה שיש לך לומר בבלוג הפנטסטי שלך

ארגן פוסטים

נהל את הפוסטים שלך כרצונך, הפוך את הבלוג שלך נהדר!

לYeshBe- מערכת לניהול פוסטים פשוטה וקלה לשימוש, ידודתי למשתמש. אין צורך בידע טכנולוגי או מתכנת שישב יחד איתך. הכל מודגם ומוסבר בצורה פשוטה שכל אחד יכול להפוך למאסטר לכתיבת וארגון בלוג.  כאשר מדברים על ארגון הפוסטים שלך, למה אנחנו מתכוונים? אנו מדברים על ניהול וארגון של מבנה הפוסט. כשאתה כותב לבלוג שלך, לא רק הכתיבה חשובה אלא הדרך בה אתה מציג את העברת המסר. האם זה יהיה בצורת רשימה? פוסט אישי? סיפור או סוג של מדריך מקוצר? חשוב לקחת בחשבון את סגנון בכתיבה ולארגן את הכתוב בצורה הנכונה, שיהיה מורכב מפסקה פתיחה, פסקת גוף ופסקת סיום. בנוסף לארגון הכתיבה, חשוב לדעת אל מי אתה כותב. על מנת למשוך יותר אנשים שיכנסו לבלוג שלך כדאי להכיר את הקוראים שלך ולספק את מה שהם רוצים לקרוא. תיצור עניין, מתח והתרגשות בכתיבה שתכניס את הקוראים וייתן להם סיבה לבקר שוב בבלוג שלך.

תבניות בחינם

בחר מתבניות הבלוג המושלמות שלנו בחינם

מערכת בניית אתרים בחינם של YeshBe מציעה מגוון תבניות המתאימות לצרכים שלך, לבלוג האישי שלך. יש לנו את מה שאתה מחפש. מעולם לא היה קל יותר להשוויץ את הבלוג המרתק שלך בפני קוראים פוטנציאליים. תתחיל לקדם את הבלוג שלך בעזרת שימוש בתבניות המוכנות בחינם שלנו. כל מה שנדרש ממך הוא לבחור מבין התבניות הרבות שיש ל- YeshBe להציע. בחר את העיצוב הנכון שמתאים לצרכי אתר הבלוג שלך. זכור שעיצוב חזותי ממלא תפקיד גדול בכל מה שקשור למשיכת מבקרים אונליין להיכנס לאתר הבלוג שלך וגם משפיע האם ימשיכו לגלוש באתר שלך. אז בחר בתבנית מוכנה בתבונה שתעצים את הרעיון שלך.

האם אתה עדיין מתלבט אם לנסות לקדם את עצמך בעזרת מערכת בניית אתרים מקוונת בחינם של YeshBe? הפסק לדאוג ולחשוב כל כך הרבה על זה, פשוט תנסה. אנו בטוחים שתהיה מרוצה מכל מה שיש לנו ב- YeshBe להציע לך. המתכננים המוכשרים להפליא שלנו יצרו עבורך תבניות מושלמות קלות לשימוש. עשינו את כל העבודה הקשה כדי להקל עליך את החיים. זה פשוט, כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על תבנית האתר המוכנה הרצויה , להוסיף ולערוך את התוכן שלך. זכור שאם יש לך קושי בדרך הצוות התומך המקצועי של YeshBe שמחים לעזור ולהדריך אותך. פשוט לחץ ואנחנו כאן כדי לענות לך.

הערות

מערכת התגובות הנהדרת שלנו מאפשרת לקוראים להיות מעורבים ולהתחיל לדבר. נסה את זה!

מערכת התגובות הנהדרת של YeshBe מעודדת את הקוראים להתבטא. אפשרות חזקה זו מאפשרת לאנשים להשיב לפוסטים שלך ולהביע את רגשותיהם הפנימיים כלפי הנושא שלך. כלי זה יעודד את האנשים להיות פעילים בדיונים ואף לייזום דיונים. נסה את זה היום וצפה בבלוג שלך גדל וצובר יותר קוראים.

אשר את ההערות

אנו ממליצים להשתמש באישור התגובות האוטומטי שלנו, כלי זה יקל עליך ותחסוך לך בזמן. ל- YeshBe שתי אפשרויות לבחירתך בעת הגדרת מערכת התגובות שלך. אתה יכול לבחור לאשר את התגובות שלך באופן אוטומטי או ידני. זכור כי בעת השימוש במערכת האוטומטית הנהדרת שלנו, אתה יכול לחסוך זמן רב.

השב לתגובות

בעזרת כלי זה תוכל להשיב לתגובות הקוראים. התחל אינטראקציה היום! ל- YeshBe כלי מענה נהדר וקל לשימוש שעוזר לך לשמור על קשר עם קוראי הבלוגים שלך. חשוב שתקיים קשר עם הקוראים שלך בכדי לשמור על הבלוג שלך רלוונטי. שיחה עם הקוראים היא גם דרך נהדרת לקבל מידע נוסף על מה הם מעוניינים, השתמש בזה לטובתך. המידע יסייע לך להפנות את התוכן שלך לתחומי העניין של הקוראים שלך, כמו גם לתוכן שלך.

שתף

תשתף את הפוסטים שלך במדיה החברתית ואפשר לאנשים רבים ליהנות ממה שיש לך לומר!

רוצה להגיע לכמה שיותר קוראים? לתת לבלוג שלך כמה שיותר חשיפה? אז התחל להפיץ את זה בכל מדיה חברתית שקיימת. לשלוח למיילים, לעלות בכל רשתות החברתיות הקיימות בשוק, תפיץ בקבוצה או בדף שלך ואל תשכח גם לתייג  אנשים שהשתתפו בבלוג שלך. לפרסם, לפרסם, לפרסם! כתבת על מותג, מסעדה, מקום תיירות? תייג אותם. חשוב לשתף, לתייג ולזכות בכמה שיותר פרסום, שכולם ידעו על הבלוג הקסום שלך.

צור לוח זמנים

זוהי דרך נהדרת לתזמן את שחרור הפוסטים שלך

כלי זה מאפשר לקבוע זמן ותאריך קבועים לפרסום הפוסט החדש שלך. זה ייתן לך את האפשרות לתכנן קדימה. כלי נהדר זה יאפשר לך לכתוב מיני סדרה למשל, ואז לפרסם אותם בימים שונים. נסה זאת עכשיו! צפה בבלוג שלך צומח וצובר יותר קוראים. זכור שתמיד ניתן לערוך ולמחוק פוסטים בקלות שכתבת, לשנות את התוכן, את שעת ויום ההפצה לפי הצרכים האישיים שלך ושל הבלוג שלך.  יש לך את האפשרות תמיד לבחור אם לתזמן מחדש, לפרסם מחדש. ניתן תמיד למחוק את הפוסט או  לבטל את התזמון. פוסטים מתוזמנים יסייע לך לנהל את הבלוג שלך ביעילות וקלות רבה יותר, משום שאתה לא צריך להיות תמיד ליד המחשב ולהתעסק בפרסום פוסטים חדשים לקוראים שלך. יהיה לך יותר זמן חופשי לתכנן את הפוסטים הבאים שלך ולחשב את המשך הדרך.

עדכון RSS

הוסף עדכון RSS ((Really Simple Syndication כדי לאפשר לאנשים לעקוב בקלות אחר מה שיש לך לומר בבלוג הפנטסטי שלך.

השימוש ב- RSS מהווה דרך קלה ליידע את הקוראים שלך על עדכונים מסוימים הנעשים בבלוג שלך. כלי פשוט זה נהדר לשימוש כאשר רוצים לעדכן את הקוראים עם כל המתרחש כעת בבלוג שלך. כמו כן, כלי ה RSS – מאפשר לך לעקוב אחרי כל מה שנעשה בבלוג שלך. למה אנחנו מתכוונים? כלי חשוב זה מאפשר לך לעקוב אחרי הביצועים של הבלוג שלך. מעקב אחרי ביצועים כמו: כיצד אנשים מגיעים לבלוג שלך? האם אנשים מתעניינים בבלוג שלך? למה ממשיכים לקרוא את הבלוג שלך? את התשובות לשאלות הללו ניתן לראות דרך עדכון הכלי  RSS. תקבל עדכונים והתרעות  שוטפים, כאשר מישהו עושה לייק לבלוג, כאשר מישהו כותב תגובה, כאשר שתפו את הבלוג, תייגו את הבלוג וכ"ו. הקלנו עליך להשיג את קישור ה-RSS, תיכנס לדף הגדרת הבלוגים ולחץ על RSS. הוסף את זה עכשיו לבלוג שלך!

 

בואו נתחיל!

זה כל כך פשוט להתחיל, כל שעליך לעשות הוא לבחור את העיצוב הרצוי לך. בחר את ההגדרות שלך, הוסף את תוכן הבלוגים שלך והעלה.

זה כל כך מהיר וקל!

צור בלוג בחינם עם YeshBe והתחל לשתף את המחשבות והרעיונות שלך עכשיו בפלטפורמות המדיה החברתית השונות.

זכור לפרסם ולהשאיר את הבלוג שלך מעודכן ורלוונטי. זה יעזור לצבור יותר קוראים!

 

צור אימפריה​​​​​​​

התחל עוד היום וצור בלוג מדהים משלך. הפוך את זה למושלם עם מערכות התגובות הקלות המושלמות שלנו ובחירה להירשם.

עשינו את זה פשוט בשבילך לעקוב אחר הערות קוראיך והקלנו עליך לענות ולעדכן.

התחל היום בחינם!

כן כן ידענו שתשאלו, הבאנו שאלות מוכנות

שאלות נפוצות

איך מתחילים?

זה כל כך פשוט. תבנה את הבלוג שלך בחינם באמצעות מערכת בניית האתרים המדהימה שלנו. התחל על ידי לחיצה על כפתור התחל עכשיו והתחל. לאחר מכן, יופיעו אפשרויות שונות של אתרים ותצטרך ללחוץ על כפתור ה- BLOG  , הזן את הפרטים שלך ואז אתה מוכן להתחיל לבחור את עיצוב הבלוג שלך.

האם אוכל להרוויח כסף באמצעות הבלוג שלי?

כן. YeshBe מציעה לך אפשרות למכור סחורה באופן מקוון, לקבל תשלום באמצעות פרסום. ניתן גם להצטרף לתכנית השותפים החינמית שלנו.

האם לבלוג שלי יכול להיות דומיין?

כן. אתה יכול להשיג דומיין במחיר נמוך עבור הבלוג שלך שיאפשר לך להתחבר לכל השרתים שלנו. מה שיפה זה שתקבלו כתובת דוא"ל חינמית שתהיה ספציפית לבלוג שלך.

האם הבלוג שלי מתארח ואם כן היכן?

כן. הבלוג הייחודי שלך מתארח ברשת השרתים שלYeshBes  . אתה יכול להיות בטוח שכל תוכן הבלוג שלך יהיה בטוח באמצעות YeshBe.

האם אתה מציע תבניות בלוג בחינם?

כן. YeshBe מציעה מגוון רחב של תבניות בלוגים.

איך מערכת התגובות?

זה נהדר, הכלי הזה הוא בחינם ומאפשר לקוראים שלך להשאיר תגובות בבלוג שלך. זה מבריק אם אתם מחפשים לנהל שיחה עם קוראי הבלוג שלכם.

האם אוכל לנהל ולאשר תגובות בבלוג?

כן. אתה יכול לעשות זאת באופן ידני או בחר בהגדרות שלך לעשות זאת באופן אוטומטי.

במה שונה YeshBe מבלוגים של WordPress

YeshBe  שונה מכיוון שאתה לא רק יוצר בלוג משלך אלא מארח אותו באותה פלטפורמה.

למה לחכות סתם? בנה לעצמך אתר בחינם
YeshBe - בניית אתרים בחינם

© כל הזכויות שמורות לחברת YeshBe - בניית אתרים בחינם באינטרנט